Sunucu Yönetim ve Bakım Hizmetleri

Buradasınız: Ana Sayfa \ Hizmetler \ It Danışmanlık

Profesyonel IT Danışmanlık Hizmetleri

Şirketler için en üst düzeyde öncelik arz eden sunucuların bakım, onarım ve kurulum hizmetleri VeriMask Yazılım A.Ş. uzman kadrosu ile sorunsuz biçimde yapılandırılıp teslim ediliyor. Sunucu sanallaştırma sistemleri ile destekleniyor.

Firewall kurulum, yönetim ve bakım hizmetleri ile şirketinizin verilerinin güvenliği 7 gün 24 saat sağlanmış oluyor. Juniper, Sonicwall, F5, Cisco donanımsal ve yazılımsal firewall sistemlerinin bakımları ileri seviye ekipman ve deneyimle yönetiliyor.

Sunucu veri yedekleme, Bulut sunucu sistemleri ile maliyetlerin azaltılması, mevcut server sistemlerinin maksimum düzeyde performansla kullanılmasını sağlıyoruz. Sorunsuz veri yönetimi için depolama sistemlerimizi kullanıyoruz ve maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Sanallaştırma sistemleri ile birlikte sunucu kapasiteleri en üst seviyede kullanılarak ölü yatırımların önüne geçiliyor. VMWare başta olmak üzere 10 farklı sisteme anlık olarak danışmanlık, destek hizmeti sunuyoruz.

Yapısal Kablolama

Veri akışının sürekli olduğunu kabloların bakımları her zaman önemli olmuştur. Mevcut kablo sistemlerinizin yapılandırılması, sorunlarının giderilmesi kablolama uzmanları tarafından ele alınarak, analiz sonra tamamlanır.

Kablolama yapılarımız uluslararası standartlarda etiketleme usulü ile yapılır. CAT5, CAT6 ve CAT7 tiplerde kablolama yapıldığı gibi Fiber hatların bakımları ve kurulumları sorunsuz, anahtar teslim anlaşmalar ile sonuçlandırılır.

Sunucu (Server) odanızda oluşan kablo karmaşası neticesinde yaşadığınız uzun sorun çözme probleminden yapısal kablolama çözümümüz sonrasında 100% kurtulmuş olacağınızın garantisini uzman network ekibiz ile veriyoruz.

Telefon, Network, TV sistemleri, Akıllı Ofis ve Akıllı Ev sistemleri kablolama yapılarını proje yönetmeliklerine 1'e 1 uygun olarak tarayıp, proje sahibine yapısal kablolama hizmetimiz ile sorunsuz şekilde teslim ediyoruz.

Sunucu Yönetimi

Mevcut sunucu sistemlerininiz bakım, onarım ihtiyaçlarını 7/24 destek ekibimiz ile anında çözüme ulaştırıyoruz. Alanında ucman yazılım, donanım, network ve sistem mühendisleri ile her alanda soruna çözüm üretiyoruz.

Web sunucuların güvenliğinden, IIS, Apache gibi yazılımsal ihtiyaçlarada çözüm üretebiliyor, danışmanlık seviyesinde hizmet veriyoruz. Web Farm, Load Balancer gibi özel yapılar ile özellikle E-Ticat gibi yoğun sistemleri rahatlıkla yönetiyoruz.

Windows ve Linux sunucu sistemleri üzerine oluşturulan ayrı ekiplerimiz ile her iki platformda rahatlıkla çalışabiliyoruz. Sql Server, Oracle, MySql gibi database yapılarına sistemsel ve yazılımsal düzeyde yönetim imkanı sunuyoruz.

Sunucu yönetimi, sunucu bakım ve güncelleme gibi isteklere özellikle perakende sektörünün yoğun zamanlarında anlık olarak 7/24 destek veriyoruz. Cloud Computing ile sınırsız çözümler üretiyoruz.