Yazılım Entegrasyon Sistemleri

Buradasınız: Ana Sayfa \ Hizmetler \ Entegrasyon Sistemleri

Yazılımlarınızı Konuşturuyoruz!

Müşterilerimizin organizasyonları içerisinde kullandıkları erp, crm veya benzeri yazılımları ile entegre çalışabilen performanslı entegrasyon sistemleri geliştiriyoruz. Microsoft Dynamics Crm, Microsoft Sharepoint, Microsoft Dynamics AX (Axapta), Logo, Mikro, Nebim V3, Nebim Winner, Link Güneş gibi paket programlardan alınan verilerin size özel şekilde görünmesi için özel raporlar yardımı ile entegre çalışan güçlü yazılım alt yapıları teslim ediyoruz.
Entegrasyon Sistemleri

Verileriniz Tek Bir Merkezde Toplansın!

Firmaların muhasebe, finans, maliyet, stok, ürün, cari hesaplar gibi bilgilerini sakladıkları ve bu veriler ışığında belirli operasyonları yönettiğini biliyoruz.

Kullandığımız ana yazılımlara ek olarak e-ticaret siteleri, saha satış yazılımları, sayım-üretim yazılımları, depo yazılımları ve diğer operasyonel hızı ve yetenekleri geliştirmek amacıyla kullanıkları yazılımlar da mevcuttur.

Bu yazılımların kullanmakta olduğumuz, Nebim V3, Logo Tiger, Logo Go, Mikro V14, Mikro V15, Microsoft Dynamics Crm, Microsoft Dynamics AX gibi yazılımlara işledikleri verileri aktarması kritik önem taşımaktadır.

VeriMask Yazılım A.Ş. kullandığınız sistemleri tek bir yerden yönetmenizi sağlayacak özel yazılım çözümleri üretmektedir.

Entegrayon Sistemleri Neler Sağlar?

Müşterilerimizin kullandıkları yazılımların veri boyutları ne olursa olsun e-ticaret entegrasyonları başta olmak üzere çeşitli sistemlere entegrasyon çalışmalarını en doğru teknolojileri analiz ederek teslim ederiz.

1. Ölçülebilir Veriler

Topladığımız verileri müşterilerimizin anlayabileceği biçimde gösterime sunarak, satış ve pazarlama faaliyleri için kullanılabilir hale getiririz.

İşlenen veriler firmanızın anlık durumunu çok net biçimde gösterecektir. Bu sayede yatırımlarınızı ve harcamalarınızı düzenlersiniz.

Her veri işlenebilir nitelikte olduğundan en ufak detaylar değerlendirilip en üst seviyede yarar sağlayacak raporlama sistemleri oluşturmak ilk hedefimizdir.

2. Hedef Kitle Belirleme

Hedef kitlenize göre pazarlama stratejileri oluşturmak, ürünlerinize ulaşmalarını kolaylaştırmak için entegrasyon verilerini kullanıyoruz.

Aktarılan müşteri verisini yapılan analizler sonucunda satış performansları ve müşteri davranışları sayesinde ciro artışı sağlıyoruz.

Her müşteri verisini sipariş, satın alma, ziyaret edilen sayfalar gibi verilerle birlikte toplayıp, mailing, sms, görsel reklamcılık alanlarında bütçelerinizi dengeli kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

3. Anlık Güncelleme

Kayıt edilen her bilgi diğer sistemlerden ana sistemlere anlık olarak entegre edilir. Aynı anda personelinizin kullanımına hazırdır.

İşlenen veriler firmanızın anlık durumunu çok net biçimde gösterecektir. Bu sayede yatırımlarınızı ve harcamalarınızı düzenlersiniz.

Her müşteri verisi internet ortamında kayıt edilir edilmez pazarlama-satış personellerinin hizmetine sunulur. Bu sayede potansiyel müşteri adaylarına anlık olarak pazarlama imkanı oluşur.

4. Takip Edilebilirlik

Firmanızın içerisinde bulunmadığınız zamanlarda, firma içerisinde oluşan veri kümesini istediğiniz heryerden takip edibilirsiniz.

Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar gibi cihazlardan anlık olarak firmanız içerisinde ki faaliyetlerden haberdar olabilirsiniz.

Mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte yönetim alanında takip edilebilirlik önemli bir yere sahip olmuştur. İnternete ulaşabildiğiniz her cihazdan raporlarınız aracılığı ile şirketinizi yönetin.

5. Otomasyon

Her firmanın hayalinde, kurdukları sistemlerin personellerinden bağımsız ilerlemesini sağlamak vardır. VeriMask Yazılım A.Ş. olarak operasyonları personel bağımsız hale getiriyoruz.

Otomatik yürüyen işlerle birlikte bir departmanda 10 kişi çalıştırdığınız personel sayısını azaltarak destek ihtiyacı olan birimlere aktarabilmenizi sağlıyoruz.

Erp yazılımlarınızın tam verimli kullanılabilmesini ve üretim yapıyorsanız üretim aşamalarının her adımını, hammaddeden mamül oluncaya kadar en ince ayrıntısına kadar otomatik olmasını sağlıyoruz.

Erp Entegrasyon Sağladığımız Bazı Yazılımlar

Aşağıda verilen firmaların yazılımlarına 100% destek verilmektedir.

E-Ticaret Platformu İş Ortaklarımız

Webboo E-Ticaret Platformu ile entegre çalışabilen firmalar/yazılımlar.